Skip to content

OFERTA

Specjalizuję się w fotografii i retuszu zdjęć produktowych packshot oraz reklamowych.

Tworzę fotografie, które przedstawiają możliwie najwięcej cech produktu, przy tym same zdjęcia wyróżniają się najwyższą jakością. Dużą wagę przywiązuję do detali, dlatego moje prace są zawsze wykańczane poprzez profesjonalny retusz.

Rozwój technologii sprawił, że duża część handlu przeniosła się do Internetu, gdzie klient ma kontakt z produktem wyłącznie za pośrednictwem fotografii.

Zależy mi aby zdjęcia, nad którymi pracuję, przyczyniały się do jak najlepszej sprzedaży produktów.

Fotografia produktowa packshot

Używając określenia “zdjęcie produktowe” mamy najczęściej na myśli fotografię typu packshot. Zdjęcia packshotowe są najprostszą i najpopularniejszą formą fotografii produktowej. Przedstawiają one pojedyncze przedmioty na białym lub innym jednolitym tle.

Prostota tego typu fotografii nie oznacza jednak, że jest ono zawsze łatwe do wykonania. Packshot musi wiernie oddawać wielkość produktu, kształt, kolor, materiał z jakiego jest wykonany, przeznaczenie oraz cechy charakterystyczne, które mają zostać ujęte na zdjęciu. Mając to wszystko na uwadze dobiera się odpowiednią perspektywę, oświetlenie, modyfikatory światła i parametry aparatu.

Wykonuję profesjonalne zdjęcia dowolnych produktów w tym kosmetyków, biżuterii czy odzieży typu duch (ghost).

W związku z tym, że zdjęcia packshotowe mają zachęcać do zakupu, muszą jednocześnie przedstawiać realny wygląd produktu, ale też być atrakcyjne wizualnie. Łącząc te dwa aspekty otrzymujemy fotografie, które możemy nazwać porządnymi zdjęciami typu packshot.

ARANŻOWANA FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Fotografia aranżowana jest zazwyczaj bardziej skomplikowana od standardowych zdjęć typu packshot. Głównym celem zdjęć stylizowanych nie jest wierne przedstawienie cech produktu, ale ukazanie go w ciekawy i kreatywny sposób. Do tego celu używa się różnych dodatków, współgrających kolorów i faktur, ciekawej perspektywy czy przemyślanego oświetlenia. Fotografowany przedmiot przedstawiony jest często w specjalnie zbudowanej scenografii, która razem z produktem tworzy spójną całość. To wszystko sprawia, że cały proces tworzenia zdjęcia jest czasochłonny, ale efekt końcowy to wynagradza.

Tworzone przez mnie zdjęcia produktowe, aranżowane, flat lay mają na celu promować produkt, ukazując go w ciekawy sposób na tle konkurencji. Dlatego zależy mi, aby moje prace pomagały się wyróżniać i współtworzyć rozpoznawalną markę moich klientów.

Ten rodzaj fotografii to idealny sposób na stworzenie angażującej komunikacji wizualnej, która może być wykorzystana w drukowanych materiałach reklamowych, stronach i sklepach internetowych oraz social mediach.